اگر شما هم جزو افرادی هستید که سوالشان هزینه طراحی سایت ارزان در کرج چقدر است می باشید، این مقاله مناسب شماست. همه ما می دانیم که امروزه داشتن یک وبسایت برای هر کسب و کار و خدماتی امری لازم و ضروری می باشد. داشتن یک وبسایت خوب علاوه بر اینکه بر اعتبار شما، محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید، دارد می تواند نشان دهنده رزومه و سابقه فعالیت شما هم باشد. با همه مزایایی که داشتن یک وبسایت دارد ولی بعضی به دلیل هزینه های آن خود را از داشتن یک سایت محروم می کنند. اما به راستی هزینه یک طراحی سایت در کرج چگونه است؟ تعرفه قیمت یک سایت ارزان در کرج چه مقدار است؟

 

هزینه طراحی سایت در کرج

هزینه طراحی سایت سریع و ارزان در کرج چگونه محاسبه می شود؟

خیلی از شما شاید بارها قصد راه اندازی یک وبسایت را برای خود یا خدماتتان داشته اید، ولی به محض اینکه با شرکت های طراحی سایت تماس گرفته اید و از قیمت های آن ها آگاه شده اید از تصمیم خود پشیمان شده اید. این درست است که بعضی از شرکت ها قیمت های سرسام آوری را برای یک سایت به شما پیشنهاد میدهند، ولی باید این را هم بدانید که هیچ ارزانی و هیچ گرانی بی دلیل نیست. از طرفی با توجه به فراگیر شدن وب و در دسترس بودن انواع آموزش در این حوزه افراد زیادی هستند که در منزل این کار را انجام می دهند. در تماس با این افراد معمولا با قیمت هایی پایین تر از حد نرمال مواجه می شوید. شاید در لحظه اول از پایین بودن تعرفه آن ها خوشحال شوید و برایتان خوشایند باشد. اما باید از خود بپرسید که دلیل پایین بودن تعرفه آن ها نسبت به شرکت های طراحی سایت چیست؟

اگر شما طراحی سایت خود را به این افراد بسپارید، احتمال اینکه در طول مسیر با یکی از مشکلات زیر رو به رو شوید زیاد است:

  • عدم پشتیبانی مناسب و دقیق: اگر شما طراحی سایت خود را به یک شرکت طراحی سایت در کرج بسپارید، این شرکت موظف است که پشتیبانی مناسبی را طبق قرار داد برای سایت شما داشته باشد. مشکلاتی از قبیل سرعت لود پایین، بالا نیامدن سایت، ارورها و خطاهایی که ممکن است برای بعضی صفحات و افزونه ها به وجود بیاید ممکن است برای سایت پیش آید. شرکت طراحی سایت موظف به برطرف کردن این باگ ها و خطاهاست. اما در صورت اینکه طراحی سایت خود را به افراد با قیمت های پایین که در منزل این کار را می کنند بسپارید از این پشتیبانی خود را محروم کرده اید.
  • راه اندازی سایت با هاست بی کیفیت: اگر شما در این مدت در مورد طراحی سایت اندکی مطالعه کرده باشید، متوجه اهمیت هاست و تاثیر زیادی که در سرعت سایت دارد شده اید. (اگر هم در این مورد اطلاعاتی ندارید می توانید مقاله ما در مورد هاست چیست و ویژگی های یک هاست خوب را بخوانید.) کسی که طراحی سایت شما را انجام می دهد موظف است با بررسی دقیق از سایت شما هاست مناسب شما را خریداری کند.
  • بالا آوردن سایت با قالب های رایگان و بی کیفیت: یک طراح سایت خوب( شرکت طراحی سایت در کرج) باید از ابتدای شروع طراحی با بررسی سایت و اتفاقاتی که قرار است در آن بیفتد اقدام به تهیه مناسب ترین قالب با نیاز مشتری بکند. در غیر این صورت شاید محصولات یا خدمات شما آنطور که شایسته است نتواند خود را نسان دهند. بخصوص برای سایت های فروشگاهی که داشتن یک قالب زیبا به نشان دادن هرچه بهتر محصولات کمک شایانی می کند.

 

هزینه طراحی سایت در کرج

  • عدم وجود قرارداد مکتوب: در این روش قراردادی منعقد نمی گردد در نتیجه وظایف و خدماتی که طراح سایت باید ارائه دهد به درستی مشخص نیست. بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که در صورت تصمیم برای راه اندازی یک وب سایت برای کسب و کار خود حتما با شرکتی که در این زمینه تخصص و تجربه کافی را دارد همکاری خود را شروع کنید که ریز خواسته های شما از طراح سایت و هزینه هایتان مشخص باشد. با کمی هزینه بیشتر از یک پشتیبانی امن و راحت برخوردار می شوید و دیگر نگران مشکلاتی که ممکن است در ادامه مسیر به وجود بیاید نیستید.

خدمات پشتیبانی که یک شرکت طراحی سایت در کرج موظف به ارائه آن ها است چیست؟

در ادامه به چند مورد از نکاتی که یک شرکت طراحی سایت در کرج موظف به ذکر این نکات در قرار داد و رعایت آن ها می باشد رامی گوییم، لازم به ذکر است سامانه طراحی سایت رایان وب نور که خود خدمات طراحی سایت با مناسب ترین قیمت را در کرج انجام می دهد، تمامی موارد مذکور را رعایت می کند. و تاکنون توانسته رضایت و بازخورد خوبی را از مشتریان خود بگیرد.

  1. عقد قرار داد به صورت رسمی و مکتوب و شرح خدماتی که شرکت موظف به ارائه آن ها است وهمچنین مبلغی که مشتری قرار است برای طراحی سایت خویش پرداخت نماید.
  2. خرید هاست با کیفیت، با سرعت لودینگ بالا و حجم کافی مناسب موضوع سایت و یا نوع کسب کار
  3. انتخاب نام دامنه مناسب با سایت مورد نظر، به طوری که بیشترین تطابق را با موضوع سایت داشته باشد. سادگی و خوانایی در آن رعایت شده باشد. همانطور که می دانید خوانایی مناسب URL یک سایت تاثیر مستقیمی در گرایش مخاطب به آن سایت دارد.
  4. داشتن 2 ماه پشتیبانی رایگان در صورت بروز هرگونه مشکلی در بالا آمدن سایت، هرگونه خطا و مشکلاتی از این قبیل
  5. داشتن 2 ماه تولید محتوای رایگان برای سایت مورد نظر  و در صورت رضایت مشتری و همچنین در صورت درخواست سئو( اگر در این زمینه اطلاعات کافی ندارید مقاله ما در مورد سئو چیست را بخوانید) توسط مشتری بستن قرار داد سئو و همچنین محاسبه قیمت سئو سایت(سئو سایت در کرج) طبق تعرفه موجود

هزینه طراحی سایت ارزان در کرج

موارد بالا ابتدایی ترین نکاتی بود که هر شرکت طراحی سایت در کرج موظف به رعایت این نکات می باشد.

سامانه طراحی سایت رایان به وب نور تاکنون موفق به جلب رضایت حداکثری مشتریان خود در کرج شده است. این سامانه با قیمت طراحی سایت ارزان و همچنین طراحی سایت هایی با سرعت بالا، طراحی منحصر به فرد و جذاب و حرفه ای موفق به جلب رضایت کافی از مشتریان خود شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

پانزده + 9 =

فهرست